Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Takže ...

... jmenuji se Lenka, jsem absolventka oboru Zemědělské inženýrství na Mendelově univerzitě v Brně, následně jsem dobrovolně nedokončila studium oboru Chov koní a agroturistika (tamtéž). Po krátké pracovní zkušenosti na Stáji Mustang s.r.o. jsem od roku 2015 tři roky pracovala v havířovské firmě na pozici fakturantky (dnes již jen brigádně), následně cca rok a čtvrt v domově Důstojnost o.p.s. v Nýdku jako pracovník v sociálních službách (také občas vypomůžu) a v současné době, tj. od dubna 2020, jsem na HPP zaměstnána na pozici zootechnik/ošetřovatel drůbeže ve společnosti TOZOS spol. s r.o.

Jezdectví se přesto stále aktivně věnuji, stejně tak se snažím úplně neztratit veškeré zemědělské kontakty.

Co se týče mého "chovu", snažím se odchovávat především zdravá a vymazlená zvířata, která budou dělat radost opět buď u kvalitních chovatelů (myšleno v chovatelských stanicích), nebo v domácnostech nejen dětem:) jako mazlíček - vše PRO RADOST!

V současné době bydlím v Havířově, takže osobní převzetí veškerých věcí včetně odběru zvířat je možné tam, dále pak v Ostravě, případně v Třinci, občas i v Olomouci, a okolí těchto měst. Neváhejte se vždy zeptat.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář